این سایت با عنوان سایت فعالیت های تخصصی مجد در حوزه حقوق فعالیت دارد. عرضه آثار چاپی  معتبر اعم از کتاب، مجله و نرم افزار از همه ناشران معتبر، کتاب های الکترونیکی مجد، کتاب فیلم دوره های تخصصی حقوقی و همچنین عرضه بخشی از کتاب های چاپی مجد از جمله فعالیت های این سایت است.

الف: کتاب های چاپی

آثار حقوقی چاپی از همه ناشران معتبر حقوقی در این سایت عرضه می گردد. برنامه جستجوی پیشرفته امکان شناسایی و انتخاب کتاب های مورد نیاز را راحت کرده بخصوص که فهرست مطالب و توضیحات کتاب نیز در دسترس کاربران قرار داده شده است.

کتاب های مجد و امجد با تخفیف دایمی 10 درصد هم در فروشگاه و هم در سایت عرضه می گردد. علاوه بر امکان تهیه کتاب در محل فروشگاه واقع در ساختمان مرکزی مجد، امکان دریافت از طریق پست و پیک نیز وجود دارد.

ب: کتاب های الکترونیکی:

گرانی کاغذ و به تبع آن گرانی کتاب و همچنین مشکلات دسترسی حقوقدانان در اقصی نقاط کشور و عدم امکان ارسال کتاب به مخاطبان خارج کشور ما را برآن داشت تا سایت عرضه کتاب های الکترونیکی مجد را طراحی و راه اندازی نماییم.

کتاب های الکترونیکی علمی و دانشگاهی باید اولاً از جهت صفحات مطابق کتاب های اصلی باشند تا مخاطب بتواند به مطالب آن ارجاع داده و استناد نماید و ثانیاً این نوع کتاب ها را نمی توان در گوشی موبایل مطالعه کرد و خواننده باید دارای تمرکز لازم بوده و بتواند ملاحظات و نظرات خود را حاشیه نویسی کند. به این دلایل، کتاب های الکترونیکی مجد فقط از طریق ویندوز و توسط کامپیوتر قابل دریافت و استفاده می باشد.

قعلاً کتاب های منتشر شده مجد و امجد در سال های 1393تا 1402 بصورت الکترونیکی در دسترس علاقمندان قرار گرفته و در آینده همه کتاب ها مشمول این طرح خواهند شد.

برای خرید کتاب، بعد از پرداخت وجه، لینک دانلود و کد فعال سازی کتاب بصورت آنلاین در پنل کاربری قابل مشاهده است. کد فعال سازی یکبار مصرف بوده و فقط مخصوص کامپیوتری است که دانلود در آن صورت گرفته است.

امکانات ویژه ای در نرم افزار وجود دارد که کاربران می توانند ضمن علامت گذاری مطالب مهم، یادداشت های خود را در هر بخش و کنار متن ثبت کرده و در زمان نیاز به آنها مراجعه نمایند.

نکته مهم: قبل از دانلود کتاب در قسمت (control panel) وارد بخش Region شده و در ذیل آیکون Adminstrative با زدن کلید Change System کنترل نمایید که (Persain(Iran انتخاب شده باشد. با انتخاب این گزینه، سیستم Restart می شود. در این صورت مجدد وارد سایت شده و عملیات دانلود را انجام دهید.

ج: کتاب فیلم های مجد

دوره های تخصصی و کارگاه های آموزشی که در دفتر مطالعات و آموزش های حقوقی مجد برگزار می گردد به صورت فیلم تدوین شده و عرضه گردیده است. این دوره ها کاملاً علمی، تخصصی و کاربردی بوده و متناسب با نیاز جامعه حقوقی طراحی شده است. هر کتاب فیلم حداقل شامل چهار ساعت کلاس می باشد.

این کتاب فیلم ها از طریق نرم افزار spotplyer در دسترس قرار گرفته و هم در رایانه و هم در گوشی تلفن همراه قابل استفاده می باشد.

ج: عرضه بخشی از کتاب های چاپی:

نیاز جامعه مخاطب حقوقی به منابع متعدد برای نگارش مقاله، کتاب، لایحه و ... و گرانی کتاب با توجه به هزینه های تولید، اقتضا دارد امکان دسترسی به بخش های آثار و منابع حقوقی فراهم گردد.

عدم وجود منابع جدید در کتابخانه ها و نیاز تحقیقی و تحصیلی افراد  باعث گردیده بسیاری از افراد متعهد به حقوق دیگران را نیز وادار به نقض حقوق پدیدآورندگان نماید.  علاوه بر آن، هزینه تکثیر در فروشگاه های تایپ و تکثیر بسیار گران تر و کیفیت کار چاپی در این فروشگاه ها بسیار نازل تر بوده و از این جهت نیز قابل توجه است.

در طرح عرضه بخشی از کتاب های چاپی مجد اقدام به فروش صفحات درخواستی از طرف مشتری با کیفیت کتاب اصلی و با همان فرمت کرده و موارد درخواستی علاوه بر حضوری توسط پست ارسال می گردد. البته در مواردی که لازم دانسته شود، فایل بخشی از کتاب نیز قابلیت عرضه خواهد داشت.

برای دریافت این خدمات لازم است ابتدا در سایت ثبت نام کرده و اطلاعات مورد نیاز ارائه گردد.

و کلام آخر آن که حفظ حقوق پدیدآورنده و ناشر وظیفه قانونی و اخلاقی همه مخاطبان است.